REFERENCIE

Profesionálna úroveň HolmarDDD služieb sa odráža v lojalite a dlhodobej podpore našich klientov.

Prečítajte si krátke referencie z našich spoluprác:

So službami firmy máme dlhoročné skúsenosti. Služby sú poskytované v zmluvnej kvalite a k spokojnosti klientov. Korektnosť a profesionalita sú u firmy na prvom mieste.

Spoluprácu jednoznačne odporúčame

Miroslava Sedláková, Správcovská kancelária PROGRES, s.r.o.

So spoločnosťou HOLMAR DDD sme nadmieru spokojní. Chceme vyzdvihnúť veľmi ústretoví a zodpovední prístup k práci.

Monika Valachová, ŠK Slovan facility services, s.r.o.

So spoločnosťou HOLMAR DDD máme veľmi dobré skúsenosti a špeciálne s majitelom p. Holešom. Počas niekolkoročnej spolupráci nám bol vždy nápomocný, problém vyriešil v najkratšom možnom čase, či už sa jednalo o dezinfekciu a deratizáciu administratívnych, obchodných a skladových priestorov, alebo odchyt škodcov na rodinných domoch a záhradách. Sme radi, že sa na takéto služby môžeme kedykoľvek spoľahnúť. Spoluprácu odporúčame.

Michal Kulla, KULLA SK, s.r.o.

So zástupcami HOLMAR DDD spolupracujeme takmer 20 rokov, čo samo o sebe svedčí o tom, že z našej strany je absolútna spokojnosť. Túto firmu deklaruje tradícia, kvalita a profesionalita – to hovorí za všetko. Korektné správanie, flexibilita, či dokonca empatia a lojalita je u predstaviteľov tejto firmy nielen výsadou, ale aj samozrejmosťou. Spolupráca je nielen pohodová ale aj uspokojivá s cieleným odborným vyriešením problému a konečným pozitívnym výsledkom. Základnými piliermi ich práce sú bezpečnosť, ochrana a ekológia v súlade s platnou legislatívou a s príslušnými zdravotnými a bezpečnostnými predpismi.

Odporúčame spoluprácu s HOLMAR DDD, či už máte problém s hlodavcami, hmyzom alebo inými škodcami.

Obdivuhodné u tejto firmy bolo vysoké nasadenie, odvaha a bezhraničná zodpovednosť pri dezinfekcii, dá sa povedať, „v prvej línii“ v boji proti Covid-19.

Prajeme naďalej skvelé riešenia a pracovné úspechy. Tak ako doteraz.

DOAS, a.s.

Rychlo, spolahlivo, ucinne a za rozumnu cenu. A hlavne sa naozaj rozumeju tomu co robia. A nevodia zakaznika na nos.
100% spokojnost

Dzeno, N-COPY

So sluzbami Holmarddd sme do teraz boli nadmieru spokojny, dobre ceny pravidelnej starostlivosti, profesionalny no zaroven aj velmi ludsky pristup pana Holesa. Velmi odporucam spolupracu 🙂

Mikuláš Farkaš, Freddie next to Mercury Hostel and Apparments

Spolupracu z f. HOLMAR DDD hodnotim ako vysoko profesionalnu a urcite ju odporucam na vsetky DDD cinnost.Firma HOLMAR DDD pouziva moderne, inovativne a setrne sposoby aplikacie co hodnotim ako vysoko pozitivne.Kazdy zakaznik ktory si objedna f. HOLMAR DDD bude maximalne spokojny z ich sluzbami.

Tibor Máté, POLYMPT s.r.o.

Spokojnost.,nemusím sa o nič starať!

Erik Odler, Ares69 s.r.o.

Ďakujeme spoločnosti za dodanie profesionálnej služby, vrátane veľmi odborného prístupu.
Vysvetlenie ako sa v dnešnej dobre chrániť a ako chrániť našich zamestnancov a klientov je určite veľmi dôležité tak profesne ako aj ľudsky. Ďakujem.

Peter Milko – konateľ spoločnosti, ProPark Slovensko s.r.o.

Profesionalna praca postup a spolupraca.

Martin Ščasný

Veľká vďaka za profesionálny prístup, promptne reagovanie a riešenie problémov v oblastí škodcov. Vždy sme dostali zodpovedané na všetky nase otázky. Vrelo doporučujem každému takých odborníkov.

Ivan Povč, Hami Food s.r.o.

Dobrý deň, vyzdvihujem vysoko profesionálny, ľudský prístup a špičkovú odborná úroveň pri zásahu, komunikácii, dohodnutých termínoch a 100% spoľahlivosť a úspešnosť zásahu.

Ing.Lenka Pechová, NITRAZDROJ, a.s.

Spoločnosť HolmarDDD je jedna úžasná spoločnosť, ktorá vykonáva svoj servis precízne. Dezinfekcia s polymérom je účinná a naši zamestnanci radi chodia do vydezinfikovaných priestorov. S pánom Holešom sme v spojení a komunikácia s ním má stále hlavu a pätu, sú dochvilný a keď je potreba zasiahnuť okamžite, tak sú ochotný pomôcť takmer ihneď. Spolupráca s nimi je bezproblémová a je radosť s nimi pracovať. Vrelo odporúčam aj ostatným firmám.

Veronika Kardosová, ING Business Shared Services Bratislava

Profesionálny servis a prístup. Odporúčam

Jaroslav Kriz, Pheme s.r.o

Skvela spolupraca, vzdy vsetko vyriesene k maximalnej spokojnosti. Vrelo odporucam 🙂

Matej Sohár, Possonium Boutique apartments

HOLMAR DDD pre nase ubytovacie zariadenie poskytuje kvalitne sluzby ohladom dezinfekcie a deratizacie, promtne a ucinne vyriesia problem vyskytu neziaducich “navstevnikov“, nasa spolupraca trva uz 14 rokov s maximalnou spokojnostou, ich cena za profesionalnu pracu je velmi prijatelna. Rozhodne odporucame.

Oskar Volgyfy, Slovak Hostel s.r.o.

MATE OTÁZKY?

Neváhajte nás kontaktovať.